Užitočné nápady

Aká by mala byť podlaha v kúpeľni: 20 originálnych nápadov pre ohromujúci interiér

Pin
Send
Share
Send
Send


Najčastejšie sa ani nezaujíma o dizajn kúpeľňových obkladačiek. Každý je zvyknutý na jednoduché možnosti, žiadnu inú originalitu.

Obdĺžnikový alebo štvorcový, biely alebo hnedý - všetko vyzerá nudne a nemoderne.

Návrhári ponúkajú mnoho zaujímavých a štýlových riešení, ktoré pomôžu z podlahy urobiť umelecké dielo.

Rôzne vzory

Šachový poriadok

1. Poradie šachov. Klasický dizajn pomôže vytvoriť jednoduchú, ale štýlovú podlahu, ktorá v kúpeľniach vyzerá úžasne. Táto možnosť je nadčasová a módna.

Posun dlaždíc počas ukladania

2. Ofset. Ďalšia verzia hry s metódou kladenia dlaždíc. Krásne dlaždice bohatej farby zapadajú s miernym posunom spolu s malým bielym štvorcom. Výsledkom je neobvyklá a štýlová podlaha.

Vzory dlaždíc rôznych tvarov a veľkostí

3. Tri vrstvy. Jednoduchý a elegantný dizajn kúpeľňovej podlahy je kombináciou bielych, čiernych a neutrálnych odtieňov.

Výbuch farieb

4. Vzory. Výbuch farieb a množstvo kresieb. Eklektická podlaha bude originálnou ozdobou kúpeľne, z ktorej sa len ťažko môžete odvrátiť. Na realizáciu tejto myšlienky môžete bezpečne použiť zvyšky dlaždíc.

mozaika

5. Mozaika. Luxusný a nečakaný dizajn pomôže urobiť kúpeľňu jedinečnou. Možnosti sa môžu líšiť - od jemných po neuveriteľné.

rybia kosť

6. Rybia kosť. Dúhový dizajn je vyrobený v tvare šikmého vzoru, vďaka ktorému kúpeľňa vyzerá zábavne. Ideálne pre mladých ľudí.

Šesťhranné dlaždice

7. Šesťuholník. Malé šesťhranné dlaždice majú úžasnú schopnosť vytvoriť jednoduchý vintage štýl. Je ideálny pre malé kúpeľne a dodáva im eleganciu a šarm bez zbytočných problémov.

Kvetinové motívy

Kvetinové motívy

8. Kvetinové motívy. Z malej šesťuholníkovej dlaždice dvoch kontrastných farieb môžete usporiadať rôzne vzory. Kvetinové motívy budú vyzerať očarujúce.

Viktoriánsky štýl

9. viktoriánsky štýl. Úžasný príklad luxusnej viktoriánskej kúpeľne.

Rôzne materiály

Kamenná podlaha

Kamenné dlaždice

10. Kameň. Pre elegantný a prirodzený vzhľad sa dlaždica z kameňa čo najviac priblíži. Pomôže to vytvoriť štýlový a moderný interiér.

Laminát v kúpeľni

11. Laminát. Dokonca aj laminát je vhodný na podlahu v kúpeľni. Vytvorí v nej atmosféru pohodlia domova, ideálne kombinovanú s akýmkoľvek štýlom.

Mramorová kúpeľňa

12. Mramor. Klasická voľba, ktorá je nadčasová a módna, je krásna a štýlová mramorová dlaždica. Je v dokonalej harmónii s akýmkoľvek štýlom a farbou.

Keramické dlaždice

13. Keramika. Keramické dlaždice vyzerajú elegantne a štýlovo. Ideálne sa zmestí do interiéru a je vyrobený v ženskom alebo mládežníckom štýle.

Dlažba z bambusu

14. Bambus. Bambusové dlaždice vo forme štvorcov alebo obdĺžnikov sú ideálne na zdobenie podlahy v kúpeľni. Je to nielen funkčné, ale dobre sa hodí aj k vodnej téme interiéru.

Rôzne farby

Tmavo šedá kúpeľňa

Tmavo šedá kúpeľňa

15. Tmavošedá. Vytvorte elegantný moderný interiér, ktorý dopadne aj s klasickými tmavošedými dlaždicami. Vyzerá štýlovejšie a sviežšie ako bohatá čierna verzia.

Tyrkysová kúpeľňa

16. Tyrkysová. Rovnakú farbu je možné použiť nielen na podlahu, ale aj na steny, napríklad vydaním sprchovej zóny.

Dúhová kúpeľňa

17. Dúha. Pôvodná kúpeľňa je získaná kombináciou tradičnej štvorcovej dlaždice všetkých farieb dúhy.

Oranžová kúpeľňa

18. Oranžová. Ďalším zaujímavým riešením pre kúpeľňovú podlahu je kombinácia jasne oranžovej a bielej. Vyzerá originálne, svetle a zábavne.

Čokoládová podlaha v kúpeľni

19. Čokoláda. Na rozdiel od bohatej čiernej farby vyzerá čokoláda luxusne a moderne, úplne bez pocitu nadmernej drámy a prísnosti.

Lila kúpeľňa kúpeľňa

Lila kúpeľňa kúpeľňa

20. Lila. Kúpeľňa môže byť kompletne vyzdobená vo vašej obľúbenej farebnej schéme. Lila je pre túto zónu zriedka vybraná a v skutočnosti vyzerá úžasne.

Pin
Send
Share
Send
Send