Užitočné nápady

15 tipov na dizajn kuchyne pre tých, ktorí vykonávajú opravy

Pin
Send
Share
Send
Send


Niekedy naozaj chcete niečo zmeniť, ak nie v živote, tak v byte. Okrem toho má byt osobitné miesto - kuchyňu. A ak nevykonáte opravy, bude užitočné ho pravidelne obnovovať. Každý rok prináša do oblasti dizajnu nové trendy.

V roku 2018 vstúpili do módy farebné kontrasty, kovové doplnky a drevo. V tomto prehľade nie je tento rok podrobný prehľad trendov módnej návrhárskej kuchyne.

1. Živé farebné schémy

Svetlá kuchyňa - záruka dobrej nálady.

Svetlé farby budú v roku 2018 stále populárne. Použitie farby v kuchyni je nesmierne dôležité a malo by odrážať individualitu ľudí, ako aj ich potreby. Napríklad priestor na varenie by mal byť jasný a jasný a priestor pre zábavu môže mať tmavší tón, ktorý vytvára správnu atmosféru.

2. Jemný pastel

Pastelové farby v kuchyni pre fanúšikov klasiky.

Jemné pastelové odtiene sú skvelým spôsobom, ako dotiahnuť do kuchyne, najmä ak sa používajú ako kontrastné povrchové úpravy. Pre tých, ktorí sa snažia vytvoriť nejakú individualitu, ale nechcú používať „výrazné“ farby, sú pastelové odtiene ideálne na zdobenie drevených kuchynských prvkov.

3. Odtiene modrej

Námorné motívy.

Od kobaltu po zelenkavo-modrý odtieň „morskej vody“ - modrá farba v trende v tejto sezóne. Najobľúbenejšie sú tmavšie odtiene tejto všestrannej farby.

4. Teplé neutrálne a zlaté tóny.

Pre tých, ktorí sú zvyknutí žiť s brilanciou.

„Zlato bolo v minulom roku v trende, ale v roku 2018 sa očakáva zlúčenie zlata s hnedými odtieňmi a organickými materiálmi. Kombináciou neutrálnych odtieňov, zlata a organických textúr môžete vytvoriť„ teplú “kuchyňu, ktorá bude štýlovo podobná kuchyni sedemdesiatych rokov.

Keď je všetko, čo potrebujete, po ruke.

Otvorené police sa stávajú čoraz populárnejšie medzi ľuďmi, ktorí chcú do svojej kuchyne pridať osobnosť. To sa dá ľahko dosiahnuť umiestnením drobného príslušenstva na police alebo napríklad krásneho ovocia. Je to perfektná šanca pridať do kuchyne čerstvosť.

A žiadne ďalšie skrinky.

Aj keď otvorené police s vnútorným osvetlením vytvárajú pocit väčšieho priestoru, v žiadnom prípade by sme nemali zabudnúť na skryté škatule, pretože budú musieť skrývať staré jedlá a iné predmety v kuchyni, čo samozrejme nespôsobuje túžbu pochváliť sa.

6. Skryté a skryté osvetlenie

LED diódy - perfektné riešenie do kuchyne.

Rôzne svetelné vrstvy sú kľúčom k dobrému dizajnu. Tradičná rada troch závesných lámp bola v poslednom desaťročí populárna a vždy vyzerá úžasne v každej kuchyni. Odpružené osvetlenie sa odporúča pridať na spodnú časť skrinky (v úrovni očí) pruhy LED, ktoré osvetlia pracovnú plochu. V závislosti od veľkosti kuchyne môžete túto schému doplniť niekoľkými úhľadne usporiadanými zapustenými svetlami.

Reflektory do kuchyne.

Osvetlenie pod skrinkami a stojanmi je jednoduchý spôsob, ako zmeniť atmosféru kuchyne. Napríklad skryté LED diódy sa dajú umiestniť pod dosku, aby sa vytvoril úplne nový vzhľad kuchyne. Je to ľahký spôsob, ako rozsvietiť miestnosť a pridať trochu kontrastu k existujúcemu osvetleniu.

Vstavané svietidlá do kuchyne.

Za zmienku tiež stojí, že skryté "svetelné kanály" zabudované do sadrokartónu sú v modernej architektúre veľmi populárne, takže by ste mali očakávať, že sa to čoskoro objaví v kuchyniach.

7. Niekoľko pecí

Niekoľko pecí - to je výhodné.

Dnes majú ľudia veľmi rušný životný štýl, preto je rozumné variť niekoľko jedál súčasne. Za týmto účelom môžete získať niekoľko pecí alebo mikrovĺn, ktoré môžu byť zabudované do vysokých nástenných skriniek na úrovni očí.

A môžete, a tak.

Ak k tomuto konceptu pristupujeme kreatívne, potom nie je potrebné do kachlí zabudovať, môžu to byť umývačky riadu, práčky ... a čokoľvek, čo vám umožní uvoľniť priestor a zjednodušiť váš život.

8. Inteligentné kuchyne

Inteligentné spotrebiče sa vyvíjajú veľmi rýchlym tempom a tí, ktorí uvažujú o inštalácii novej kuchyne v roku 2018, by si mali myslieť, že inteligentné kuchyne sa čoskoro stanú každodennou nevyhnutnosťou. Kuchynské spotrebiče s Wi-Fi, ktoré vám umožňujú kontrolovať celý proces prípravy jedál a nápojov na diaľku, parníky, vákuové boxy - to všetko urýchľuje a uľahčuje varenie.

Technológia v kuchyni.

Existuje tiež záujem o integrovanú hudbu a osvetlenie, ktoré je možné ovládať pomocou jediného rozbočovača centrálneho rozbočovača, ako aj inštaláciu zabudovaných iPadov v kuchyni so základňou receptov a pracovných plôch so vstavaným nabíjaním mobilných telefónov.

Moderný minimalizmus.

Amazon Dash a Google Home sa už stali „nevyhnutnými“ v každej inteligentnej kuchyni, pretože umožňujú ženám v domácnosti objednať si jedlo, prehrávať hudbu, nastaviť pripomenutia alebo učiť recepty jediným dotykom tlačidla alebo hlasového príkazu.

9. Mosadz a iné kovy

Keď detaily vytvárajú interiér.

Použitie mosadze v kuchyni bolo „módne“ na konci roku 2017 a bude to relevantné aj v roku 2018, teraz však bude tento materiál kombinovaný s teplými farbami.

Mosadz v kuchyni.

Mosadz a meď sa môžu používať nielen v kohútikoch, ale aj vo dverách rúry, kľučkách dverí, umývadlách atď. Používanie rôznych kovov je stále trendom, bude obzvlášť zaujímavé zdôrazniť to v prípade čiernych, bielych, červených, modrých a kovových kovových zariadení. ďalšie farby, ktoré sa hodia na mosadz, striebro a bronz.

10. Multifunkčná autoumyváreň

Multifunkčná autoumyváreň.

Prečo používať bežné umývadlo, ak môžete získať multifunkčné umývadlo, ktoré môžete využiť nielen na priame účely, ale aj na chladenie ustríc, šampanského alebo zeleniny. Okrem toho, že je to skutočne praktické, je také umývadlo zaručené, že na každého zapôsobí, pretože vyzerá skutočne „v pohode“.

11. Priemyselný dizajn s použitím ťažkých kovov a betónu

Brutálna betónová kuchyňa.

Je potrebné pripomenúť, že v poslednom čase sa stal populárnym „priemyselný“ dizajn, najmä povrchová úprava betónom. Dizajnéri tvrdia, že tendencia dokončovať dvere betónom sa bude naďalej zvyšovať, rovnako ako používanie kľučiek zo železných kovov, ako aj kovových rámov v nábytku.

Veľa betónu v kuchyni.

Neustály posun k individualite v modernom dizajne kuchyne, najnovšie povrchové úpravy a inovatívne riešenia zohrávajú dôležitú úlohu pri vytváraní skutočne jedinečnej kuchyne.

12. Živé steny

Zelení v kuchyni sa nestane veľa.

V tomto roku budú živé steny hitom v kuchyni. V posledných niekoľkých rokoch sa do interiéru kuchyne čoraz viac pridávajú prvky zelenej zelene, ale spotrebitelia teraz čakajú na niečo úplne nové: steny vysadené machom a rastlinami.

Zelený štýl v kuchyni.

Napríklad MOSSwall, ktorý je k dispozícii v rôznych farbách, vyzerá ako stena prírodného machu. Táto pomerne jednoduchá koncepcia poskytuje ohromujúci vzhľad a vynikajúcu zvukovú izoláciu.

13. Moderná estetika zariadení

V súčasnosti je zreteľne viditeľný trend kombinovať farbu kuchynských spotrebičov s interiérom. Stále častejšie sa napríklad používajú zariadenia pastelových farieb, najmä odtiene ružovej, zelenej a modrej.

Moderná estetika.

Na pridanie prvku umelých luxusných zariadení sa odporúča používať aj prírodné materiály. Napríklad drevo, korok a koža poskytujú príjemný kontrast s technologickými zariadeniami a syntetickými materiálmi.

14. dosky z umelého mramoru a kameňa

Dosky zo skla a kameňa.

Najnovší materiál, ktorý sa začal používať v kuchynských doskách, je „neolit“. Je to veľmi praktické a vyzerá to ako skutočný mramor.

Dosky zo skla a kameňa.

Čo je nesmierne dôležité, pri výrobe neolitu bolo použitých 100 percent prírodných materiálov.

15. Dostupné kuchyne pre viac hráčov

Moderné kuchynské riešenia.

Dnes sa začínajú objavovať vstavané kuchyne určené pre ľudí so zdravotným postihnutím alebo pre invalidné vozíky, ktoré sú zároveň vhodné pre všetkých ostatných používateľov.

Hlavnou kvalitou kuchyne je pohodlie.

To nie je prekvapujúce, pretože niektorí ľudia potrebujú kuchyňu, ktorej dizajn je vhodný pre rôznych používateľov, najmä môže poskytnúť dostatočný priestor pre invalidný vozík, výšku pracovných plôch atď.

Zdroj

Pin
Send
Share
Send
Send