Užitočné nápady

17 nápadov na ukladanie oblečenia, ktoré organizujú šatňu aj vo veľmi malom byte

Pin
Send
Share
Send
Send


Kde nájsť miesto na veci, ak v byte vôbec nie je miesto?

Takúto otázku si kladú aj dievčatá, ktoré nie sú zvlášť obmedzené v podmienkach bývania.

V dnešnom materiáli sme zhromaždili 17 nápadov na uloženie oblečenia, ktoré organizujú šatňu aj vo veľmi malom byte.

1. Otvorte šatník

Funkčný otvorený šatník.

Voľnú stenu miestnosti je možné zmeniť na štýlovú a funkčnú šatňu, ktorá zahŕňa jednu policu hore, niekoľko dole, dlhé zábradlie pre vešiaky a niekoľko teleskopických tyčí pre topánky s pätami.

2. Veľkolepé detaily

Horizontálne vešiak z vetvy.

Oblečenie, ktoré by sa malo držať iba na vešiakoch, je možné zavesiť na vešiak vyrobený zo suchej vetvy stromu. Hotový výrobok bude ergonomickou alternatívou k šatníku a tiež viditeľným detailom interiéru.

3. Potrubie

Vešiak v priemyselnom štýle.

Štýlový vešiak na vytvorenie otvorenej skrine v priemyselnom štýle, vyrobený z čiernej kovovej trubice, perfektne zapadajúci do interiéru spálne, vyzdobený v škandinávskom, priemyselnom alebo modernom štýle.

4. Dva v jednom

Vešiak na bicykle.

Vešiak na šaty z bicykla je skvelý nápad, ktorý pomôže zabiť dvoch vtákov jedným kameňom. Takýto nápad odstráni bicykel spod vašich nôh a zmení ho na štýlový a funkčný interiérový detail.

5. Svetlý záves

Priestranná šatňa za oponou.

Do interiéru svetlej modernej spálne dokonale zapadne otvorená šatňa so zásuvkami, policami a zábradlím na vešiaky, ktoré sú skryté za svetlou oponou.

6. Bunky v posteli

Úložný systém v posteli.

Posteľová skrinka môže byť skvelou alternatívou k objemnej skrini alebo komodu. Kompetentne usporiadaný systém pomôže umiestniť pod matrac väčšinu vášho šatníka, vrátane sezónnych a starých odevov.

7. Okolo dverí

Otvorte šatník okolo dverí.

Prázdna stena s dverami sa môže zmeniť na mega funkčný úložný systém. Otvorené police postavené okolo dverí udrží všetko od pásov po vrchné oblečenie.

8. Na úpätí postele

Otvorte systém na spodku postele.

Namiesto zavesenia nezmyselných obrázkov a fotografií na stenu ho použite na vytvorenie originálnej, štýlovej a funkčnej otvorenej šatne. Na jej organizáciu budete potrebovať úzke nosiče, strešné nosiče a krásne prútené kontajnery.

9. Kmene stromov

Vešiaky z kmeňov stromov.

Na kreatívne podlahové vešiaky vyrobené zo suchých kmeňov stromov je možné umiestniť malé množstvo vecí, ako aj vrchný odev.

10. Sane

Nástenné vešiaky z drevených saní.

Staré drevené sane pripevnené na stene sa stanú originálnym miestom na uloženie oblečenia na vešiakoch, ako aj na tašky a klobúky. Okrem toho sa také vešiak stane bezpochyby veľkolepým detailom každého priestoru.

11. Jednoduché riešenie

Kompaktná polica na zavesenie.

Jednoduchá polica so spodným zábradlím bude pre majiteľov veľmi malých bytov najjednoduchším riešením. Na poličku môžete pohodlne umiestniť klobúky a malé tašky a pomocou zábradlia môžete uložiť 10-15 vešiakov s oblečením.

12. Mini šatník

Mini šatňa za dverami.

Plastový pásik pripevnený k vnútorným dverám môže byť vynikajúcou alternatívou k malej skrini alebo stoličke, na ktorej sa neustále hromadí každodenné oblečenie.

13. Podlahové vešiaky

Podlahové vešiaky v rustikálnom štýle.

Brutálne podlahové vešiaky v rustikálnom štýle, vyrobené z kovových rúrok a drevených políc. Takýto vešiak sa perfektne zmestí do bytu mladého chlapca, mladistvého alebo tínedžera a bude schopný nahradiť plnú šatníkovú skriňu.

Video bonus:

14. Pod podlahou

Krabica pod podlahou.

Posteľ na móle je nielen štýlovým interiérovým riešením, ale aj funkčným detailom, v ktorom môžete vybaviť nejakého komoda.

15. Drevené schody

Vešiak z dvoch drevených schodov.

Pôvodný vešiak, vyrobený z dvoch jednoduchých drevených schodov, prepojených dlhou rukoväťou a dvoma lamelami. Spodné police môžu byť použité na krásne uloženie obuvi a na zábradlí na umiestnenie vešiakov s neformálnym oblečením.

16. Izbová miestnosť

Vybavenie izby v miestnosti.

Úzka šatňa so zábradlím pre vešiaky, niekoľko háčikov a podlahové zrkadlo, oddelené od hlavného námestia jednoduchými vnútornými dverami.

17. Elegantná šatňa

Elegantná šatňa za záclonami.

Priestranná šatník s poličkou, zábradlím a zásuvkami, vybavená výklenkom, ktorý je zakrytý dvoma elegantnými čiernymi závesmi.

Pin
Send
Share
Send
Send