Užitočné nápady

30 domácich kancelárií v škandinávskom štýle z najlepších dizajnérskych štúdií na svete

Pin
Send
Share
Send
Send


Každý, kto pracuje najmenej niekoľko hodín denne doma, potrebuje domácu kanceláriu. Pomôže vám to rýchlo organizovať a pracovať efektívnejšie, bez rozptyľovania rôznymi maličkosťami domácnosti.

Škandinávsky štýl je ideálny na zdobenie interiéru kancelárie, pretože harmonicky kombinuje funkčnosť, jednoduchosť a eleganciu.

Ponúkame prehľad 30 interiérov domácej kancelárie z najlepších dizajnérskych štúdií na svete.

Domáca kancelária v pastelovej modrej farbe

Nárazová stena v domácej kancelárii

Domáca kancelária

Domáca kancelária je dobre zorganizované miesto pre prácu doma, ktoré kombinuje efektívnosť s krásou a pomáha zvyšovať produktivitu. A ak to zariadite v škandinávskom štýle, budete si môcť vytvoriť trendovú a harmonickú kanceláriu, z ktorej sa práca stane radosťou.

Domáca kancelária s prízvukovou stenou vo forme mapy

Škandinávska domáca kancelária

Pôvodná škandinávska domáca kancelária

Interiér celého domu nie je potrebné úplne meniť, aby sa do neho zmestila domáca kancelária v škandinávskom štýle. Pracovisko môže mať svoj charakter a osobnosť, harmonicky spojené s už existujúcou atmosférou.

Čierna, biela a farebná

Domáca kancelária v pastelových farbách

Domáca kancelária v čiernej a bielej farbe

Škandinávsky štýl sa objavil začiatkom 30. rokov v škandinávskych krajinách. Trvalo však ďalších dvadsať rokov, kým sa jeho meno konečne stalo. Je založená na jednoduchosti, takže minimum je potrebné pre návrh interiéru. Volány, volánky, servítky a ďalšie nepotrebné doplnky - nie je to všetko o ňom, odvádzajú pozornosť od formy a ergonómie. Nie je prekvapujúce, že jasné farby nie sú charakteristické ani pre škandinávsky štýl, najmä pokiaľ ide o pracovisko.

Domáca kancelária v rohu miestnosti

Čierna a biela - hlavná voľba zodpovedajúca interiérom, zdobená v škandinávskom štýle. A tento rozsah sa po celé desaťročia nezmenil. Napriek tomu by ste sa nemali vzdať niekoľkých jasných akcentov a ukázať svoj obľúbený dekor alebo obrázok. Na vytvorenie pocitu symetrie je potrebné minimalizovať iba zvýraznenie farieb a opakovanie odtieňov.

Hlavná vec je priestor

Nezvyčajné farby pre škandinávsky štýl

Škandinávska domáca kancelária

Domáca kancelária v podkroví

Škandinávsky štýl je odrazom prostredia, v ktorom bol vytvorený. Preto, ak hlavnou prioritou v dome je priestor, potom je to najvhodnejšie pre interiér. Vďaka dlhým, chladným a často tvrdým zimám škandinávski dizajnéri venujú pozornosť skutočnosti, že interiér by mal byť jasný, vzdušný a výstižný. Prvý z nich bude ťažiť z domácich kancelárií, ktoré sa nemôžu pochváliť veľkou plochou. Štýl minimalizmu im pomôže vyhnúť sa presýteniu detailami.

V domácej kancelárii nájdete kútik všade

Domáca kancelária v podkroví

Domáca kancelária s krásnym výhľadom na mesto

Obmedzenie vo farbách, minimálna výzdoba a pokojné pozadie - základné princípy vytvárania interiéru v škandinávskom štýle. Elegantné plávajúce police, malé stoly, akrylové stoličky, ktoré postačujú aj v malom rohu v spálni - to je to, čo potrebujete pre efektívnu prácu.

Vášeň pre vzory

Geometrické vzory v interiéri

Originálna dekorácia domácej kancelárie

Čierny a biely koberec v interiéri domácej kancelárie

Ak zložité motívy nezodpovedajú pojmu škandinávskeho štýlu, potom budú veľmi užitočné jednoduché geometrické vzory a roztomilé tapety. Uprednostniť by sa mali len tí, ktorí nie sú príliš štrajkujúci. Môže to byť čiernobiely koberec s geometrickým 3D vzorom, jednoduchá tapeta alebo nálepky, ktoré dodajú miestnosti individualitu. Cikcak, vianočný strom - najbežnejšie možnosti v škandinávskych interiéroch.

Police v škandinávskom štýle

Interiér domácej kancelárie

Kompaktná domáca kancelária

Škandinávsky domáci kancelársky nábytok

Plávajúce police, elegantné skrinky, ktoré sa takmer rozpustia na bielom pozadí - najlepšia voľba pre škandinávsky štýl. Jedná sa o dôležitý konštrukčný prvok, pretože zdôrazňujú nielen štýl interiéru, ale tiež pomáhajú minimalizovať neporiadok a zvyšujú produktivitu práce. Stojí za to premýšľať o vertikálnych skrinkách alebo dokonca o samostatných knižniciach, najmä ak domáca kancelária s otvoreným plánom susedí s obývacou izbou. Pomôžu tiež oddeliť zóny a vytvoriť pocit súkromia.

Otvorte knižnicu ako delič medzi zónami

Škandinávsky domáci kancelársky nábytok

Drevo je základným prvkom škandinávskeho štýlu. Nie je potrebné meniť podlahu, bude stačiť drevený nábytok. Elegantné skrinky s viditeľnou textúrou môžu byť úplne vyfarbené bielym pozadím. Môžete však prísť z druhej strany. Pri správnom osvetlení bude aj čierny nábytok vyzerať elegantne a stáva sa kompozitným centrom.

Pin
Send
Share
Send
Send