Užitočné nápady

Ako je možné nábytok IKEA používať novým spôsobom?

Pin
Send
Share
Send
Send


Značka IKEA je už dlho známa po celom svete.

Zákazníkom ponúka obrovskú škálu výhodných a väčšinou cenovo dostupných výrobkov. Zdá sa, že pre každú požiadavku existujú veci.

Ale aj pre nich sa ľuďom podarí nájsť nový cieľ. Ako môžem používať tovar z IKEA novým spôsobom, potom v recenzii.

1. Obrubník pre rastliny

Stojan na rastliny z vozíka ROSKUG.

Tento vozík bol spočiatku určený do kuchyne. Podnikaví kupujúci však empiricky zistili, že je univerzálny a užitočný v každej miestnosti. Okrem toho sa vozík ľahko maľuje a môže sa ľahko zmeniť na svetlú dekoráciu priestoru. Napríklad vozík sa dá použiť ako kreatívny stojan pre izbové rastliny.

2. Zásobník

Ozdobná podnos z rámu.

Klasické rámy na fotografie sa dajú použiť na vytvorenie neobvyklých dekoratívnych zásobníkov, na ktorých môžete ukladať šperky, kozmetiku a ďalšie drobné predmety. Autor tohto projektu použil rám bez skla, ale ak chcete, môžete sklo opustiť.

3. Vešiaky na výzdobu

Strunová rímsa pre dekoráciu na stene.

Kreatívni ľudia prišli s novým spôsobom použitia strunovej rímsy IKEA. Experimentálne zistili, že sa z neho môže stať držiak na obrazy a fotografie. Aby túto myšlienku implementovali, priskrutkovali niekoľko odkvapov k stene a pomocou špendlíkov k nim pripevnili detské kresby.

4. Originálne police

Zložitý stojan na skladacie stoličky.

Kreatívny prístup umožnil premeniť skladacie stoličky bez tváre na pôvodné police na steny. Pripravený stojan umožní umiestniť drobné drobnosti na police, aby sa stal jedinečnou ozdobou akejkoľvek steny v dome.

5. Police

Police na časopisy.

Stojany na časopisy môžu byť použité veľmi kreatívnym spôsobom. Na to je potrebné maľovať a priskrutkovať zvisle na stenu. Výsledné malé police sa môžu použiť na uloženie šálok, pohárov korenia a iných malých predmetov.

6. Skrinka v kuchyni

Kuchynská skrinka od galoshnitsy.

Galoshnitsa so skladacími policami sa dá použiť nielen na chodbe, ale aj v kuchyni. V novom kabinete sa môže ubytovať veľa domácich spotrebičov.

7. Posteľ pre domáce zvieratá

Posteľ z postele s hračkami.

Podnikateľskí kupujúci používajú posteľ hračiek IKEA ako posteľ pre mačky a malé psy. Takže, ak vaše domáce zviera stále nemá svoju vlastnú posteľ, je vhodné prijať tento originálny nápad.

8. Stojan a svetlá

Police a svietidlá z kontajnerov pre domácnosť.

Kto by si myslel, že obyčajné kontajnery pre domácnosť by sa mohli stať štýlovým detailom interiéru. Aby ste to dosiahli, pripevnite ich na stenu ako police. Okrem toho môžu byť z rovnakých nádob vyrobené matné stropné svietidlá.

9. Vrecká na drobnosti

Vrecká na maličkosti z hosťovských papúč.

Originálne vrecká na ukladanie drobností, ktoré by bolo možné vyrobiť z lacných hosťovských papúč. Všetko, čo potrebujete k realizácii tejto myšlienky, je pripevniť papuče na pohovku alebo nočné stolíky. V improvizovaných vreckách môžete ukladať poháre, vybavenie pre diaľkové ovládanie, noviny a plechovky od nápojov.

10. Sviečky

Sviečky z mlynov na korenie.

Je ťažké uveriť, ale tieto zaujímavé sviečky sú vyrobené z mlynov na korenie. Takýto kreatívny detail jednoducho nezostane bez pozornosti hostí.

11. Vešiaky na obrázky

Vešiaky na obrazy.

Premýšľať o tom, ako zavesiť obrázky a fotografie originálnym spôsobom. Používajte jednoduché drevené vešiaky od IKEA. Takýto nápad je ideálny na zdobenie stien detskej izby a akejkoľvek inej miestnosti vyzdobenej v modernom štýle.

12. Hojdačky

Hojte sa z vysokej stoličky.

Skladacia vysoká stolička od IKEA sa podľa potreby zmení na detskú hojdačku. Každý bude schopný realizovať takýto podnik a hotový produkt nepochybne prinesie deťom radosť.

13. Poličky na obuv

Originálne police na obuv.

Úzke police, ktoré sú určené na umiestnenie dekoratívnych predmetov, sa môžu použiť na iné účely. Napríklad na takéto police môžete krásne umiestniť obuv a urobiť z nej štýlový interiér.

14. Nástenné svetlo

Nástenné svietidlo zo spodnej časti zrkadla.

Základňa zrkadla, podobne ako harmonika, môže byť základom neobvyklého nástenného svetla. Nové osvetľovacie zariadenie dokonale zapadne do interiéru a je vyzdobené v škandinávskom, priemyselnom alebo modernom štýle.

15. Stojan

Curbstone z podpory časopisov.

Zo štyroch stojanov na časopisy, ktoré sú vyzdobené podľa vašich predstáv, môžete navrhnúť originálny stojan. Nový kus nábytku bude exkluzívnym detailom každého moderného interiéru.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send